Je libo nosiče pro kola, nebo pro zavazadla?

Lámete si hlavu, že máte malé auto a nic do něj nenaložíte? A co tak využít prostor na střeše? Střešní nosiče skvěle pomohou s převozem materiálu, zavazadel, potřeb a pomůcek. Vyrábí se v různém provedení, vybere si jak nenáročný zákazník, tak i člověk, který od nosiče očekává daleko více.
Střešní nosiče jsou velmi jednoduchá zařízení. Skládá se z patky, tyčky, někdy dalším příslušenstvím. Na něj lze pořídit např. nosič jízdních kol, držák lyží, střešní box, držák žebříků, apod. Jeho využití je velmi široké a téměř neomezené. Na střechu automobilu se toho vejde poměrně hodně a taktéž zde můžete umístit i delší náklad.

Dovolená i pracovní povinnosti

Pokud váháte, zda střešní nosiče pořídit, zvažte, jak moc jej využijete. Chce to vynalézavost a zjistíte, že jej můžete použít k mnoha aktivitám. Např. pokud jezdíte v zimě na hory a v létě k moři a nevíte, zda si pořídit k nosiči držák na lyže, pořiďte si raději střešní box, do kterého umístíte v zimě lyže a ostatní potřeby a v létě s ním vyrazíte k moři s nezbytnými věcmi.